Nu is merita banii ... e un produs polonez , făcut de cei ce au făcut si tabloul PINK GIRL ... aceleași finisaje de 2 mâini stângi ..pe spate e horror ... Daca nu au poze cu spatele tabloului e pt ca arată horror . Toate tablourile cu steagul Poloniei sunt făcute de aceisi firma si același finisaje horror. Nu l am returnat ca era oricum luat la alt retur... si un retur durează 3 săptămîni ... obosești sa aștepți ... E de pus undeva sa fie ... e un carton cu un pic de luciu si o rama de carton plastifiat ceva ... nu rezista la umezeala de loc ..nu se pretează pt bucătării sau baie..... nu e spectaculos ...e așa sa fie, ceva de duzina. Mesajul e drăguț si poza dar per total e de proasta calitate nu merita 252 de lei ... a venit si cu lipici pe rama ...de pe rama lipiciul am reușit sa îl curat după multe încercări ... au fost produse cu picioarele .