imi place la nebunie... arată superb si se integrează foarte bine in decor... e finuță si fundul este tot gri (in caz ca interezeaza pe cineva)si dintr un material ce pare de calitate deci nu cred ca o sa lase scame... e foarte finuță si super moale capacul ... își merita banii ...