tabloul este super ... din poze nu se vede... nu este acrilic . este un print de foarte buna calitate peste care a fost aplicată o pelicula lucioasa precum la finisajul unghiilor ...si apoi flori 3 d ... ochelarii sunt in relief ... este practic rezistent la umezeala si foarte frumos. este si foarte ușor datorită materialelor ... este senzațional ... unul dintre cele mai bune tablouri cumparate ... își merita banii ... pozele de pe șițe nu arată cât de frumos este ... tabloul nu este mat ci lucios precum lacul de unghii ...