Mobexpert Outlet. Tot ce trebuie să știi

O vizită la Mobexpert Outlet reprezintă o ocazie de a descoperi o mare varietate de produse, la prețuri întotdeauna reduse.

Parte a rețelei de magazine Mobexpert, Mobexpert Outlet poate fi găsit în București, Constanța și Suceava. Poți vedea aici adresele celor 5 magazine fizice. De asemenea, produsele din colecția Mobexpert Outlet pot fi achiziționate și online, pe www.mobexpert.ro.

De ce să cumperi de la Mobexpert Outlet?

• DISCOUNTURI permanente

Principala diferență între magazinele Mobexpert și Mobexpert Outlet este reprezentată de discounturile permanente, prețurile produselor din colecția Outlet fiind întotdeauna reduse.

• Produse UNICE

Produsele sunt unice și provin din stocuri ale furnizorilor cu care colaborăm sau din capete de serie ale magazinelor Mobexpert. La reînnoirea colecțiilor, piesele rămase din colecțiile trecute ajung în magazinele Mobexpert Outlet, cu prețuri reduse.

Produse NOI

Produsele Mobexpert Outlet sunt noi. Colecția include însă și piese resigilate, semnalizate ca atare pe site-ul nostru. Produsele din categoria resigilate pot prezenta diverse semne de uzură, ambalajul poate lipsi, însă sunt produse funcționale și beneficiază de o reducere suplimentară a prețului.
Înainte de expedierea unei comenzi ce include un produs resigilat, clientul va fi contactat de echipa noastră pentru a fi informat de defectele produsului comandat. De asemenea, în magazinele noastre fizice pot fi găsite și produse din expunere, de regulă ultime bucăți din stoc.

• Livrăm rapid și în siguranță

Pentru transport și montaj, te poți baza pe echipa noastră de experți. Te scăpăm de problemele ce pot apărea la transport și îți garantăm un montaj perfect al pieselor de mobilier comandate. Poți vedea aici costurile și toate detaliile despre serviciile noastre de livrare și montaj.

Canapele, mobilier și decorațiuni cu reduceri de până la 70% te așteaptă să le descoperi online și în magazinele fizice Mobexpert Outlet! În perioada 16 august – 06 septembrie 2021 , te poți bucura de extra 10% reducere la un singur produs la alegere, exclusiv în magazine.

Dacă ai ajuns până aici înseamnă că ți-a plăcut :)